Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Сетови акрилни бои » SOLO GOYA Ready Mixed pouring сет 6 парчиња


        

SOLO GOYA Ready Mixed pouring сет 6 парчиња

Готови бои за pouring техника

ново akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL87230
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798124335
Вообичаена цена 1,079 мкд
Цена without Tax : 779 мкд
Цена including Tax (18 %):
919 мкд

into the basket:
  парче  
OTFhMDg4N