Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршен лак сјаен PENTART - изберете количина


        

Завршен лак сјаен PENTART - изберете количина

завршни лакови PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTLAK-LESK
Производител: PENTART
Изберете зафатнина на завршен лак Pentart
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд
Mzg1MG