Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN50032
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500323
Цена without Tax : 635 мкд
Цена including Tax (18 %):
749 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZTRmYzIyY