Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 60 - 100 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 60 - 100 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN50031
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500316
Цена without Tax : 423 мкд
Цена including Tax (18 %):
499 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZGI2ZjZkYT