Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Светлуцав лак и лепило за декупаж PENTART - 50 ml


        

Светлуцав лак и лепило за декупаж PENTART - 50 ml

лак и лепило за декупаж PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2469
Производител: PENTART
EAN code: 5997412752694
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZjUwZTE