Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурална паста Solo Goya Ситен песок 250ml


        

Стуктурална паста Solo Goya Ситен песок 250ml

Стуктурални пасти и гел

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL85805
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798858056
Вообичаена цена 849 мкд
Цена without Tax : 618 мкд
Цена including Tax (18 %):
729 мкд

into the basket:
  парчиња  
N2MyNzNlZD