Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурална паста Solo Goya Груб песок 250ml


        

Стуктурална паста Solo Goya Груб песок 250ml

Стуктурални пасти и гел

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL85605
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798856052
Вообичаена цена 790 мкд
Цена without Tax : 542 мкд
Цена including Tax (18 %):
639 мкд

into the basket:
  парчиња  
NDlhYmNh