Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурална гел паста сјајна - изберете количина


        

Стуктурална гел паста сјајна - изберете количина

Стуктурални гел пасти PENTART

ново Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSTRUK-GEL42
Производител: PENTART
Изберете зафатнина на структурална паста
Вообичаена цена 99 мкд
Цена without Tax : 63 мкд
Цена including Tax (18 %):
74 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NDU2OGNk