Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурална гел паста сјајна - изберете количина


        

Стуктурална гел паста сјајна - изберете количина

Стуктурални гел пасти PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSTRUK-GEL42
Производител: PENTART
Изберете зафатнина на структурална паста
Цена without Tax : 81 мкд
Цена including Tax (18 %):
95 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Njc4N