Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурална бела паста - изберете количина


        

Стуктурална бела паста - изберете количина

Стуктурални пасти PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSTRUK-PASTA
Производител: PENTART
Изберете зафатнина на структурална паста
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд
NTI1OTh