Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурален акрилен гел GLOSSY 250 ml


        

Стуктурален акрилен гел GLOSSY 250 ml

Стуктурални пасти и гел

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KRL87105
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798871055
Цена without Tax : 525 мкд
Цена including Tax (18 %):
619 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTQzNmY2ZW