Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Стуктурален акрилен гел Crystal-Pearls 250 ml


        

Стуктурален акрилен гел Crystal-Pearls 250 ml

Стуктурални пасти и гел

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL86605
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798866051
Цена without Tax : 482 мкд
Цена including Tax (18 %):
569 мкд

into the basket:
  парчиња  
NWY0YjRjM