Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Снежни кристали CRES DECO - 150 ml


        

Снежни кристали CRES DECO - 150 ml

HOBBY Line - C. Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL49551
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798495510
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд
NzhlODUzMW