Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Штафелај за ателје - KING


        

Штафелај за ателје - KING

сликарски штафелаи ARTMIE

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSZ5
Производител: Artmie
Изберете боја на штафелај
Вообичаена цена 2,999 мкд
Цена without Tax : 1,508 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,779 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTE4NDNjN