Introduction » Сликарски штафелај » Сликарски држач за ателје - KING


        

Сликарски држач за ателје - KING

сликарски штафелаји ARTMIE

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSZ5
Производител: Valeriano
Изберете боја на штафелај
Вообичаена цена 2,990 мкд
Цена without Tax : 1,602 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,890 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWIwMGQ