Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Сликарски штафелај » Сликарски држач Royal - ALUMINIUM


        

Сликарски држач Royal - ALUMINIUM

алуминиумски сликарски држач

акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGREA2001
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672058096
Вообичаена цена 2,390 мкд
Цена without Tax : 924 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,090 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWQ3MzJmMz