Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Сјаен лак за маслено сликање TALENS


        

Сјаен лак за маслено сликање TALENS

уметнички прибор Royal TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTLGLO24
Производител: Royal Talens
Изберете големина на шишенце
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд
MWY5NTA