Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Нашите брендови » KREUL » Сјаен акрилен лак 50 / 250 ml на база на синтетичка смола HOBBY Line


        

Сјаен акрилен лак 50 / 250 ml на база на синтетичка смола HOBBY Line

HOBBY Line - C. Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL79LESK
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на акрилен лак
Цена without Tax : 194 мкд
Цена including Tax (18 %):
229 мкд

into the basket:
  парчиња  
MGI0M2FmOW