Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сет ножеви за резбање - 13 делни


        

Сет ножеви за резбање - 13 делни

сет ножеви PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT5939
Производител: PENTART
EAN code: 5997412704709
Цена without Tax : 431 мкд
Цена including Tax (18 %):
509 мкд

into the basket:
  парчиња  
YWZiNjc1Y