Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Сет металик фломастери за порцелан 160°C - 5 делен


        

Сет металик фломастери за порцелан 160°C - 5 делен

HOBBY Line - C. Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL16430
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798164300
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парчиња  
Yzk5NjYwMz