Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Сет алати за вдлабнување -резбање Soft-Grip


        

Сет алати за вдлабнување -резбање Soft-Grip

3-делен сет Royal & Langnickel за резбање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGRD95
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672115133
Вообичаена цена 389 мкд
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парчиња  
NjVlNzl