Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовки за подлога » Шепс за подлога GRUNT GESSO - 1200 ml


        

Шепс за подлога GRUNT GESSO - 1200 ml

акрилни бои Liquitex BASICS

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RNS11510
Производител: Renesans
EAN code: 5900310011510
Цена without Tax : 1,228 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,449 мкд

into the basket:
  парчиња  
OGViMTg