Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Рапидограф STANDARDgraph


        

Рапидограф STANDARDgraph

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LENTP610
Производител: LENIAR
Изберете дебелина на мини на технички молив STANDARDGRAPH
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд
YjNhOD