Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби прибор » Професионални ножици LENIAR 16 cm


        

Професионални ножици LENIAR 16 cm

Канцелариски ножици

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90150
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057901502
Цена without Tax : 287 мкд
Цена including Tax (18 %):
339 мкд

into the basket:
  парчиња  
MzdiZGR