Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Професионален триаголен линијар LENIAR 45° / 21 cm


        

Професионален триаголен линијар LENIAR 45° / 21 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN10007
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057100073
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парчиња  
YWUwMjBh