Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Професионален мултифункционален линијар ROLLER 25 cm - LENIAR


        

Професионален мултифункционален линијар ROLLER 25 cm - LENIAR

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN20603
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057206034
Цена without Tax : 397 мкд
Цена including Tax (18 %):
469 мкд
ZDBhY