Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Primer за подлога за Crackle Paint - 90 ml


        

Primer за подлога за Crackle Paint - 90 ml

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL26121
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798961213
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZWE1MmMyMm