Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Подлога за скицирање LENIAR 50 x 70 cm


        

Подлога за скицирање LENIAR 50 x 70 cm

прибор за цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN70000
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057700006
Цена without Tax : 1,602 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,890 мкд

into the basket:
  парчиња  
Y2M4Mz