Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Пластични пипети PENTART - 2 парчиња


        

Пластични пипети PENTART - 2 парчиња

помошен прибор за сликање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT17834
Производител: PENTART
EAN code: 5997412732436
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд

into the basket:
  парчиња  
MGY0NzhmZj