Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Пластична сребрена туба за цртежи LENIAR - 62 cm


        

Пластична сребрена туба за цртежи LENIAR - 62 cm

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50004
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500040
Вообичаена цена 469 мкд
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парчиња  
MzM5N2NjYT