Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Пластична палета - округла


        

Пластична палета - округла

Пластична палета

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBBEL18408
Производител: Hobby & Blu
EAN code: 1481418002234
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTEwOW