Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Пенкало со течни бисери - PEARL PEN


        

Пенкало со течни бисери - PEARL PEN

Бисерен молив PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT187
Производител: PENTART
Изберете боја Pearl Pen Pentart
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWMyOGQ5M