Introduction » Нашите брендови » PENTART » Пенкало со течни бисери - PEARL PEN


        

Пенкало со течни бисери - PEARL PEN

Бисерен молив PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT187
Производител: PENTART
Изберете боја Pearl Pen Pentart
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZGI3MzR