Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Патина со ефект на пукнатини - 30 ml


        

Патина со ефект на пукнатини - 30 ml

патина асфалт PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2472
Производител: PENTART
EAN code: 5997412794236
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWFmOGM