Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста за моделирање AMSTERDAM 1000 ml


        

Паста за моделирање AMSTERDAM 1000 ml

моделарска паста Royal TALENS

акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL24192003
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079379735
Цена without Tax : 1,347 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,590 мкд
NzMwND