Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Паста со ефект на метал PENTART - 20 ml


        

Паста со ефект на метал PENTART - 20 ml

паста PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTantiq
Производител: PENTART
Изберете паста со ефект на антиквитет Pentart
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDg5ND