Introduction » Нашите брендови » MOLOTOW резервно полнење ONE4ALL - 30 ml


        

MOLOTOW резервно полнење ONE4ALL - 30 ml

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW001ref
Производител: Molotow
Вообичаена цена 332 мкд
Цена without Tax : 196 мкд
Цена including Tax (18 %):
231 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZjcxZjNkY