Introduction » Нашите брендови » MOLOTOW » MOLOTOW резервно полнење ONE4ALL - 180 ml


        

MOLOTOW резервно полнење ONE4ALL - 180 ml

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW000ref
Производител: Molotow
Вообичаена цена 1,230 мкд
Цена without Tax : 644 мкд
Цена including Tax (18 %):
760 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

OTZiMDIwOG