Introduction » Нашите брендови » MOLOTOW » MOLOTOW резервно полнење GRAFX Aqua INK - 30 ml


        

MOLOTOW резервно полнење GRAFX Aqua INK - 30 ml

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW003ref
Производител: Molotow
Вообичаена цена 399 мкд
Цена without Tax : 205 мкд
Цена including Tax (18 %):
242 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

OGQyNzZkNW