Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » MOLOTOW™ празно шишенце ONE4ALL - 180 ml


        

MOLOTOW™ празно шишенце ONE4ALL - 180 ml

креативен прибор

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW2100EM
Производител: Molotow
EAN code: 4250397601410
Вообичаена цена 209 мкд
Цена without Tax : 133 мкд
Цена including Tax (18 %):
157 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Y2E2ZW