Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Милиметарска хартија во блок A4 LENIAR - 25 листа


        

Милиметарска хартија во блок A4 LENIAR - 25 листа

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN91014
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057910146
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парчиња  
YzYyNzB