Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » ROYAL & LANGNICKEL » Метален сликарски нож K-4


        

Метален сликарски нож K-4

сликарски ножеви Royal & Langnickel

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGLK-4
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672096043
Вообичаена цена 299 мкд
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парчиња  
NTY3OD