Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Метален шестар со резервен графит LENIAR


        

Метален шестар со резервен графит LENIAR

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90111
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057901113
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWNhZTc