Медиум BASICS GLOSS HEAVY 200ml

акрилни бои Liquitex BASICS

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ694222
Производител: Liquitex
EAN code: '094376942224
Вообичаена цена 449 мкд
Цена without Tax : 330 мкд
Цена including Tax (18 %):
389 мкд

into the basket:
  парчиња  
ODBhMGNl