Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Мат акрилен лак AMSTERDAM


        

Мат акрилен лак AMSTERDAM

уметнички прибор Royal TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTLMAA24
Производител: Royal Talens
Изберете големина на шишенце
Вообичаена цена 509 мкд
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд
NGUzNmJl