Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Подготовка за сликање » Мат акрилен лак 50 / 275 ml на водена база HOBBY Line


        

Мат акрилен лак 50 / 275 ml на водена база HOBBY Line

HOBBY Line - C. Kreul

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: KRL794MAT
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на акрилен лак
Цена without Tax : 194 мкд
Цена including Tax (18 %):
229 мкд

into the basket:
  парчиња  
YzlkMjUzY