Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Бои и подготовка » Маслени бои COBRA STUDY 40ml


        

Маслени бои COBRA STUDY 40ml

маслени бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL2505
Производител: Royal Talens
Изберете нијанса на маслена боја COBRA STUDY
Цена without Tax : 177 мкд
Цена including Tax (18 %):
209 мкд

into the basket:
  парчиња  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

MTMzMWY