Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Маслена боја за позадина 150 ml - White


        

Маслена боја за позадина 150 ml - White

Маслена боја TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL03071101
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079005672
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTdhMTQzOD