Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Машински линијар со скала LENIAR 30 cm


        

Машински линијар со скала LENIAR 30 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN20001
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057200018
Вообичаена цена 629 мкд
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZTdjZj