Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Машински линијар лепезаст LENIAR - 15 cm


        

Машински линијар лепезаст LENIAR - 15 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN20000
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057200001
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парчиња  
Y2I1N