Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Машински линијар алуминиумски LENIAR 15 cm


        

Машински линијар алуминиумски LENIAR 15 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN20013c
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057000151
Вообичаена цена 349 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парчиња  
NzBhMzE5Z