Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » Маса за моделирање FIMO Soft за термална обработка - 56 g


        

Маса за моделирање FIMO Soft за термална обработка - 56 g

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: STDsoft8020
Производител: Staedtler-Fimo
Изберете боја на маса за моделирање FIMO Soft - 56 g
Вообичаена цена 147 мкд
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MWE3OTZm