Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » Маса за моделирање FIMO Air LIGHT 125 g - Terracota


        

Маса за моделирање FIMO Air LIGHT 125 g - Terracota

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: STD8133-76
Производител: Staedtler-Fimo
EAN code: 4007817813089
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парчиња  
YzI1YWF